Juodojo penktadienio pasiūlymai – dovanos nesudrąskančios piniginės

Juodojo penktadienio pasiūlymai jau prasidėjo. Vienos parduotuvės nuolaidas skelbia visą „juodąją savaitę“, kiti prekybininkai jas siūlys savaitgalį, tretieji – tik paskutinįjį mėnesio penktadienį. Nors vieni tikina, kad užsikrėsti šia pasauline pirkimo manija nereikėtų dėl augančio bereikalingo pirkimo, vis dėlto artėjant šventėms verta atkreipti dėmesį į Juodojo penktadienio pasiūlymus, nes jie gali padėti sutaupyti renkant kalėdines dovanas.

  • Elektronika

Elektroniniai prietaisai – vienas populiariausių Juodojo penktadienio pasiūlymų. Kadangi tai – sąlyginai brangesnės prekės, nuolaidų metu jas pirkti apsimoka labiau. Ir tai – ne tik apie televizorius, telefonus ar kompiuterius.

Galbūt draugei, kuri ypatingai rūpinasi plaukais, planuojate padovanoti naują plaukų tiesintuvą ar džiovintuvą? O jūsų kavos mėgėjas draugas seniai svajoja apie kavos aparatą? Juodąjį penktadienį nuolaidos įvairiems prietaisams gali siekti net daugiau nei 50 proc. Tad dovanas nupirkę akcijų metu, ne tik galėsite būti ramūs, kad gruodį nebereikės sukti galvos, ką nupirkti, bet ir piniginė liks pilnesnė.

Tiesa, aklai pirkti irgi nereikėtų. Jei kaina kelia abejonių – patikrinkite ją internete. Mat pasitaiko atvejų, kai pardavėjai nori apgauti ir prekes prieš akcijų dienas ne mažina, o pakelia.

  • Rūbai ir aksesuarai

Megztiniai, suknelės, batai, įvairiausi aksesuarai – nuo rankinių iki auskarų – kasmet tampa kalėdinėmis dovanomis.

Ieškant tokių dovanų, peržiūrėkite internetines parduotuves. Jose galite sutaupyti ir pinigų, ir laiko. Mat nereikės stumdytis parduotuvėse, laukti ilgose eilėse ar ieškoti reikiamo suknelės dydžio, nes Juodojo penktadienio metu parduotuves užplūsta masės.

Juodasis penktadienis gali padėti nupirkti žmonai jau seniai norėtą „Prada“ rankinę ar „Louboutin“ aukštakulnius. Žinoma, kai kurios prekės, ypatingai vardiniai dizainerių rūbai, batai ar aksesuarai, net ir su nuolaida gali būti neįkandamos, tad perkant reikėtų atsižvelgti į savo finansinę situaciją.

  • Pramogos ir paslaugos

Vis daugėja skrydžių kompanijų, laisvalaikio dovanų, masažų, SPA ir kitų paslaugų teikėjų, kurie Juodojo penktadienio metu taip pat siūlo įvairias nuolaidas. Tad pasidomėkite ir nuolaidomis skrydžių bilietams,  juos galėsite įteikti svajojančiam pakeliauti ar, jei planuojate per Kalėdas sesei dovanoti kelialapį į SPA, patikrinkite, galbūt jam taikoma nuolaida?

Vis dėlto, perkant tokias dovanas, būtina atkreipti dėmesį į tai, kiek kelialapis ar pramogos/paslaugos kuponas galioja. Juk dovaną perkate prieš mėnesį, tad svarbu, kad galiojimas nesibaigtų dar iki švenčių ir vėliau nereikėtų raudonuoti.

O gal visgi nereikia?

Vis dėlto, Juodasis penktadienis gali būti dėkingas perkant dovanas tik tuo atveju, jei jau žinote, ką norite įteikti artimam žmogui. Specialistai pataria, kad nuolaidomis per daug susižavėti ir pirkti vien dėl pirkimo – nereikėtų. Dideliuose plakatuose komunikuojamos mažos kainos gali atrodyti labai patraukliai, tačiau kur kas svarbiau tiksliai žinoti, ar tokios dovanos reikia. Vargu, ar jūsų mamą nemėgstamos spalvos megztinis, pirktas su 40 proc. nuolaida.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
More Stories
Tyrimas atskleidė, jog lietuviai nėra linkę taupyti kalėdinėms dovanoms