Ar išbandysite jėgas Nacionaliniame ekonomikos egzamine?

Trečią kartą organizuojamas Nacionalinis ekonomikos egzaminas šiemet vyks kovo 25 dieną. Kiekvienas lietuvis savo ekonomikos žinias galės pasitikrinti jam patogiu metu nuo 10 iki 20 valandos – tai galės daryti internetu, svetainėje www.ekonomikosegzaminas.lt

„Kviečiame visus sužinoti, kiek jie išmano apie ekonomiką, su kuria susiduria kasdien. Klausimai apims svarbiausias ekonomikos sritis ir kvies mąstyti, ieškoti atsakymų. Siekiame parodyti, kad už kiekvieno skaičiaus, kiekvienos investicijos, paskolos ir palūkanų yra žmonės ir jų sprendimai. Ekonomika yra apie mus“, – teigia Lietuvos laisvosios rinkos instituto švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė. 

Didelio susidomėjimo sulaukusį egzaminą organizuoja Lietuvos laisvosios rinkos institutas su Lietuvos radiju ir televizija. Jame gali dalyvauti visi norintieji. Per praėjusius dvejus metus iš viso dalyvavo beveik 15 tūkstančių žmonių.

Dėl geriausiai išmanančio ekonomiką vardo bus varžomasi trijose kategorijose – piliečio, moksleivio ir studento. Nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais. Bus išrinkta ir aktyviausia mokykla bei mokytojas. 

Nacionalinį ekonomikos egzaminą globoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Prie klausimų kūrimo prisideda partneriai: universitetai, Lietuvos bankas, Finansų ministerija ir kiti. Projektą įgyvendinti padeda Vilniaus prekybos paramos fondas „Dabar“.

Registruotis egzaminui, išbandyti egzamino užduotis galima čia: www.ekonomikosegzaminas.lt

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

More Stories
5 gero investuotojo bruožai